Čo je Tipsport Net a ako za Nety tipovať?

Neviete, čo to sú Tipsport Nety, Tipsport Netkonto alebo Tipkonto? Všetko vám vysvetlíme.

Stávková kancelária Tipsport využíva vernostné body známe ako Nety Foto: Tipsport

TIPSPORT NETY V KOCKE
ČO SÚ NETY Vernostné body
1 NET 0,01 €
AKO ZÍSKAŤ
NETY ZDARMA Áno, za registráciu
AKO POUŽIŤ
  • Úhrada za stávky
  • Úhrada za SMS
  • Nákup produktov

Čo sú Nety?

Nety sú vernostné body, ktoré sú súčasťou vernostného programu stávkovej kancelárie Tipsport. Nety je možné získať, najčastejšie, prostredníctvom marketingových akcií a súťaží organizovaných priamo Tipsportom alebo niektorým z jeho partnerov.

Čo je Netkonto?

Všetky vaše Nety sa automaticky pripisujú na Netkonto Tipsport. Netkonto je virtuálna peňaženka, v ktorej sú uchovávané získané Nety. Nety sú oddelené od zostatku s reálnymi prostriedkami, vďaka čomu ihneď viete, ako ste na tom.

Netkonto v Tipsporte Foto: Tipsport

Čo to je Tipkonto a ako to súvisí s Tipsport Netmi

V roku 2009 predstavila stávková kancelária Tipsport svoj nový bonusový program pod názvom Tipkonto. Po splnení podmienok v tomto programe ste mohli získať alternatívnu menu v podobe Netov.

V súčasnosti sa už vernostný bonusový program Tipsportu neoznačuje ako Tipkonto, ale už len ako vernostný program alebo len program.

Ako získať Nety na Tipsport

V súčasnosti platí, že Tipsport Nety je možné získať len v rámci stávkovej kancelárie Tipsport.

Chcem Tipsport Nety zdarma

Najjednoduchším spôsobom, ako dnes získať od Tipsportu free Nety je registrácia. Tipsport Nety zadarmo sú pripisované ako bonus za registráciu. Nezáleží pri tom na tom, či ste si založili účet v stávkovej kancelárii alebo v online kasíne, body dostanete vždy a to zadarmo.

Tipsport bonus 30 eur v Netoch Foto: Tipsport

Nety zadarmo môžu byť rozdávané aj v rámci najrôznejších súťaží. Sledujte preto dianie v stávkovej kancelárii Tipsport, respektíve na jej sociálnych sieťach. Práve tu sa prípadná informácia o súťaži určite objaví.

sipka Založte si účet a získajte Nety zadarmo plus 100 fre spinov

Tipsport Nety za stávky

Do vernostného programu sa vám započítava každý tiket s kurzom minimálne 1,50 (po vyhodnotení). Výherné, no aj nevýherné tikety. Na Nety za stávky však máte nárok až po tom, čo uzatvoríte stávku počas 10 dní, ktoré nemusia nasledovať za sebou.

V závislosti od toho, koľko ste pretipovali na "kvalifikačných" tiketoch sa odvíja aj celková odmena v Netoch. Napríklad, ak ste každý z desiatich dni pretipovali vždy 2 eurá, celkovo ste stavili 20 eur a od toho sa následne odvíja vaša prémia.

Nižšie uvedené odmeny vám budú pripísané najneskôr do 3 dní od momentu, ako na ne získate nárok.

VKLADY NA TIKET ODMENA V NETOCH
10 € až 19,99 € 5 Netov
20 € až 39,99 € 10 Netov
40 € až 59,99 € 20 Netov
60 € až 79,99 € 30 Netov
80 € až 159,99 € 40 Netov
160 € až 399,99 € 80 Netov
400 € až 799,99 € 200 Netov
800 € až 1599,99 € 400 Netov
1 600 € a viac 800 Netov

Tipsport vernostný bonus

V prípade, že získate Tipsport Nety za stávky opakovane, máte nárok na extra prémiu. Tá býva pripisovaná po tom, čo dosiahnete 2, 4, 7, 10, 15, 20, 30, 50, 75, 100 a ďalšie bonusy. Obdržíte vždy 30 % z doposiaľ získaných bonusov.

Napríklad, ak ste po prvom 10-dňovom období získali 30 a po druhom 40 Netov (spolu 70 Netov), potom vám bude pripísaných extra 21 Netov (30 % zo 70) grátis.

Tipsport Nety za zdieľanie a privedie kamaráta

Za zdieľanie tiketov na fórach a stránkach a s tým spojené získavanie zákazníkov pre Tipsport, rovnako ako aj privedenie kamaráta, môžete získať dodatočné Nety od Tipsportu. Viac informácii o tejto možnosti sa dočítate na stránkach Tipsportu.

Nety na Tipsport z bonusov

Súčasťou stávkovej kancelárie Tipsport sú pravidelné obratové bonusy. Približne 1-krát mesačne môžete prostredníctvom takéhoto bonusu získať niekoľko stoviek Netov. A to bez nutnosti predchádzajúceho vkladu.

Stavte si online v Tipsporte

Akú platnosť majú Tipsport Nety?

Tipsport Net body nemajú neobmedzenú platnosť. V prípade, že počas jedného roka neuzatvoríte žiadnu stávku a to za Nety alebo za eurá, v takom prípade vám Tipsport odoberie všetky vaše body z Netkonta.

Ako využiť Nety v Tipsporte

V súčasnosti platí, že Tipsport Nety sa dajú využiť len v stávkovej kancelárii Tipsport, nie v internetovom kasíne.

Ako tipovať (podať) za Nety – ako sa platí Tipsport bodmi

Nety je možné použiť na úhradu stávok (tiketov) a to namiesto reálnych peňazí. Všetko to, čo musíte urobiť, je pri platbe zmeniť úhradu z eur na Nety a to jednorazovým kliknutím na symbol eura v modrom kruhu, viď obrázok nižšie.

Ako tipovať za Nety v Tipsporte Foto: Tipsport

Týmto však dôjde k tomu, že sa zmení aj výška vkladu, pretože Net má nižšiu hodnotu ako jedno euro. Preto ak vidíte v poli číslo 10, potom výška stávky je 10 € alebo 10 Netov, čo je 0,10 €. Úmerne s tým sa aj zníži vaša možná výhra.

Pokiaľ nie je explicitne uvedené inak, tak výhry z tiketov podaných za Nety sa pripíšu už nie na Netkonto, ale na konto s reálnymi peniazmi, v eurách.

Tipsport Net ako platobná metóda

Tipsport Net môže poslúžiť aj ako platobná metóda na úhradu produktov a služieb. Napríklad, ak si chcete nechať posielať SMS s informáciami o vyhodnotení vašich tiketov, každá takáto SMS vás bude stáť 4 Nety (0,04 €).

Ale pozor, v prípade, že nebudete mať na účte dostatok Netov, poplatok za SMS sa strhne z vašich reálnych peňazí. Ak nebude mať dostatočný kredit ani tu, žiadnu správu na mobil ani nedostanete.

Tipsport Nety casino

Nanešťastie, Tipsport neumožňuje výmenu Netov za kasínové bonusy. V prípade, že však získate prostriedky za výherné stávky uskutočnené za Nety v stávkovej kancelárii, tak tieto prostriedky sa už následne dajú využiť aj v Tipsport kasíne.

Široká ponuka automatov, ruleta i blackjack

Online kasíno Tipsport

TIPSPORT - bonus až 7 777 € + 100 točení

Hrajte špičkové automaty a ďalšie hry v online kasíne Tipsport. Získajte exkluzívny vstupný bonus až 7 777 € plus 100 voľných točení.

KLIKNI TU a začni hrať v Tipsporte

Ako premeniť Tipsport Nety na eurá

Na stránke Tipsportu by ste nenašli žiadnu zmenáreň, ani žiaden konverter, ktorým by sa dali premeniť nety na eurá. Nety sú totiž hrateľnými bonusovými bodmi. Musia byť využité na to, aby sa z nich mohli stať reálne peniaze.

Najľahším spôsobom, ako použiť Nety na Tipsport a získať z nich eurá, je staviť ich na tiket s čo najnižším kurzom. Na športové stretnutie veľkého favorita s outsiderom alebo na inú "tutovku". Inšpirovať sa môžete aj tipmi a analýzami.

Tipsport neurčuje minimálny kurz tiketu, ktorý môže byť stavený za Nety. A práve to môžete využiť a dopracovať sa tak ku reálnym peniazom najľahšie, ako sa len dá.

Ako predať Nety Tipsport za peniaze

Bohužiaľ, Tipsport Nety sú nepredajné. Nepredajný je aj celý váš zostatok na Tipsport Net konte. Vernostné body musia byť použité na to, aby sa z nich mohli stať eurá.

Stavte si online v Tipsporte

Hodnotenie Tipsport Netov: 9,4/10

  • Ako získať: za registráciu, za stávky alebo z bonusov
  • Ako použiť: na stávky, za sms alebo za produkty
  • Zámena za eurá: priama zámena nie je možná

Nety na Tipsporte – otázky a odpovede

Nižšie sme pre vás zosumarizovali všetky najdôležitejšie informácie vzťahujúce sa ku Tipsport Netom.

Čo sú Nety Tipsport?

Nety sú vernostné, bonusové, body, ktoré je možné získať prostredníctvom bonusov, marketingových akcií a udalostí, ktoré organizuje Tipsport alebo niektorý z jeho partnerov.

Čo je Tipkonto?

Tipkonto je starý a dnes už nepoužívaný názov bonusového programu Tipsportu. V súčasnosti je tento bonusový program označovaný už len ako vernostný program, nie ako Tipkonto.

Ako staviť za Nety?

Pri tikete, podanej stávke, musíte kliknúť na symbol pre euro, čím určíte, že chcete za tiket staviť Netmi a nie eurami.

Akú hodnotu má 1 Net?

1 Tipsport Net má hodnotu 0,01 € – 1 cent. Táto hodnota zostáva nemenná, bez ohľadu na to, akým spôsobom chcete Nety využiť.

18+ Hazardné hry predstavujú riziko finančných strát a vzniku závislosti. Hrajte zodpovedne a pre zábavu! Využitie bonusov je podmienené registráciou - informácie tu.

SÚVISIACE ČLÁNKY

Tipsport vklady a výbery

Vklady a výbery v Tipsporte 2024 – platobné metódy, poplatky

Ako na dobitie účtu v Tipsporte a podanie žiadosti o vyplatenie výhier - zoznam platobných metód a poplatkov (SMS, Paysafecard, Platobná...

Tipsport 100 free spinov bez vkladu

Ako získať akčný kód Tipsport a vybrať bonus - promokódy

Akčný kód Tipsport a ako vybrať bonus bez vkladu ⚡ Tipsport promo codes, vegas kód, kupóny, voucher codes, bonus codes, VIP kód. Vezmite si...

Tipsport 100 free spinov

Ako vybrať bonus na Tipsporte – registračný bonus zdarma

Získajte všetky registračný bonusy v Tipsporte, bez nutnosti zadávať akčný kód ✨. Vstupné bonusy 4000 € a 7777 €, 100 free spinov a 20 €...