Kde kúpiť Paysafecard – predajné miesta, online, sms

Využite všetky BONUSY A FREE SPINY

Online kasíno DOXXbet

Bonus až 10 000 € + 275 točení

ZAČNI HRAŤ
Online kasíno Tipos

Bonus až 1 050 € + 280 spinov

ZAČNI HRAŤ
Online kasíno Slovmatic

Bonus až 3 000 € + 44 točení bez rizika

ZAČNI HRAŤ
18+ Hazardné hry predstavujú riziko finančných strát a vzniku závislosti.

Paysafecard karta slúži na nákup najrôznejšieho tovaru alebo služieb. Za Paysafecard kupóny si môžete zaobstarať hry, softvér, prémiové služby či nimi zaplatiť za hru v online casine. Neviete, ako a kde kúpiť či dobiť Paysafecard účet? Hľadáte Paysafe predajné miesta na Slovensku? Odpovede na tieto i ďalšie otázky vám prinesieme v tomto texte.

Paysafecard - Bezpečná platba kupónom na internete Foto: Sulastri Sulastri, Shutterstock.com

KDE KÚPIŤMY PAYSAFECARDKDE PLATIŤ

Čo je Paysafecard?

Paysafecard (číta sa ako Pejsejfkart) je predplatená kreditná karta, ktorá slúži na online nákupy. Kartu si môžete zakúpiť na jednom zo stoviek tisíc predajných miest po celom svete alebo online (cez internet len v prípade niektorých krajín) a následne ju okamžite použiť ako platidlo za tovar alebo najrôznejšie služby.

Prostredníctvom Paysafecard viete zaplatiť za hry, knihy, softvér, aplikácie, prémiové služby, hosting alebo aj kredit v internetovom kasíne alebo v online stávkovej kancelárii. Nie všetci obchodníci alebo spoločnosti však akceptujú Paysafecard platby.

Čo je My Paysafecard?

My Paysafe (v minulosti známy aj ako My Paysafecard) je osobné zákaznícke konto, ktoré slúži primárne na uchovávanie zakúpených kariet, prijímanie a uskutočňovanie platieb. Obchodník môže podmieniť platbu cez Paysafecards tým, že bude vykonaná práve cez Paysafecard účet.

Paysafe card je Paysafe

Za Paysafe card stojí spoločnosť Paysafe Prepaid Services Limited so sídlom v írskom Dubline (založená bola v roku 1996). Táto spoločnosť vlastní i ďalšie celosvetovo známe platobné služby, ako sú Skrill a Neteller.

Spoločnosť Paysafe pôsobí na Slovensku na základe Jednotného európskeho pasu - povolenia, ktoré získala v inom členskom štáte Európskej únie a ktoré je platné v rámci všetkých krajín. Paysafe je vlastníkom oprávnenia vydávať elektronické peniaze.

NAJLEPŠIE ONLINE KASÍNA NA SLOVENSKU A PREHĽAD BONUSOV
Fortuna Bonus až 444 free spinov ZAČNI HRAŤ
SYNOT TIP Bonusy až 10 000 € + 250 zatočení bez rizika
ZAČNI HRAŤ
Tipsport Bonus až 7 777 € + 100 voľných zatočení ZAČNI HRAŤ
Tipos Bonus až 1 050 € + 280 free spinov ZAČNI HRAŤ
DOXXbet Bonus až 10 000 € + 250 točení zdarma ZAČNI HRAŤ
Kajotwin Bonus až 2 007 € + 207 free spinov ZAČNI HRAŤ
Slovmatic Bonus až 3 000 € + 44 točení bez rizika ZAČNI HRAŤ
18+ Hazardné hry predstavujú riziko finančných strát a vzniku závislosti.

Ako funguje Paysafecard?

Paysafecard je, v skutočnosti, výtlačok so 16-miestnym PIN kódom (niekedy sa označuje aj za kartu, kupón, ústrižok alebo voucher). Pri platbe alebo prevedení zostatku z kupónu budete požiadaný, aby ste zadali toto 16-miestne jedinečné identifikačné číslo.

Kde kúpiť Paysafecard – predajné miesta na Slovensku

Spoločnosť Paysafe má po celom svete uzatvorené zmluvy s viacerými predajnými partnermi. Vďaka tomu si môžete na predajných miestach zaobstarať Paysafecard SK poukážky. Na Slovensku má Paysafe PSL aktuálne 13 predajných partnerov, vrátane Slovenskej pošty, BILLY alebo Tipsportu.

KDE SA DÁ KÚPIŤ PAYSAFECARD - PREDAJNÉ MIESTA 2024
Agip Benzinol BILLA
CBA Eni GECO
GGT OMV PRESSPOINT
Slovenská pošta TIPOS Tipsport
UniversalPress

Na stránke paysafecard.com/sk sa nachádza vyhľadávač predajných miest. Ak v prázdnom poli zadáte svoju adresu a kliknete na NÁJSŤ PREDAJNÉ MIESTA, tak vám systém ponúkne najbližšie predajné miesta i s adresami.

Na niektorých predajných miestach (napríklad kamenné prevádzky Tipsportu) je možné platiť za Paysafecard iba v hotovosti. Radíme vám preto mať so sebou hotovosť.

sipka Zoznam Tipsport pobočiek, kde vám predajú Paysafecard

Ako kúpiť Paysafecard cez sms

Kde kúpiť Paysafe, ak sa vám nechce nikam chodiť? Nanešťastie, spoločnosť Paysafe nemá na Slovensku partnera pre predaj kódov cez sms. Inými slovami, v prípade, že si chcete zaobstarať paysafecard cez sms, žiadneho oficiálneho distribútora nenájdete. Áno, môžete využiť služieb neoficiálnych predajcov, to však samotná írska spoločnosť neradí.

Šťastím je, že niektorí prevádzkovatelia v oblasti kasínových hier alebo kurzových stávok ponúkajú aspoň priame vklady cez sms.

Ako a kde kúpiť Paysafecard online

Kúpa Paysafecard online nebola dlho možná. Od začiatku roku 2024 si však môžete zaobstarať kupón cez internet, bez nutnosti kamkoľvek chodiť. Táto služba je však k dispozícii len registrovaným zákazníkom s účtom MyPaysafe.

Kúpiť Paysafecard cez internet je veľmi jednoduché. Zadáte sumu kupónu (od 5 € do 150 €) a za ústrižok zaplatíte svojou kreditnou alebo debetnou kartou VISA alebo MASTERCARD (platba inými spôsobmi aktuálne nie je možná)

Ak chcete, tak zakúpená čiastka sa rovno pripíše na vaše konto MyPaysafe.

Doplňme, že spoločnosť Paysafe iného online partnera pre predaj kupónov na Slovensku aktuálne stále nemá. Radíme vám namiesto neoficiálnych predajov či výmenných búrz nakupovať len prostredníctvom stránky Paysafecard.

Bohatý výber automatov a stolových hier

Online kasíno Fortuna - 444 free spinov

FORTUNA - exkluzívny bonus 444 free spinov

Vo Fortuna kasíne na vás čaká exkluzívny bonus 444 free spinov, vďaka ktorému budete mať 444 šancí na výhru navyše.

KLIKNI TU a začni hrať vo Fortune

Kúpiť Paysafecard cez paušál

Dá sa dobiť Paysafecard cez paušál? Bohužiaľ nie. Rovnako, ako nekúpite Paysafecard kódy za sms, tak ich nezískate ani cez paušál. Najbezpečnejšie je fyzicky navštíviť niektoré z predajných miest. Na takom máte istotu, že dostanete originálny a funkčný výtlačok. Prípadne si ho zaobstarať online, cez stránku paysafecard.com.

Automaty na Paysafecard

Niečo ako Paysafecard automaty, v ktorých by ste si mohli zakúpiť kupóny s kódom, na Slovensku nenájdete.

Ako získať Paysafecard kódy zadarmo (free paysafecard codes)

Najlepším spôsobom, ako získať Paysafecard zadarmo, je zapojiť sa do súťaže, ktorú organizuje samotná spoločnosť alebo niektorý z jej oficiálnych predajných partnerov. Prostredníctvom takýchto súťaží, častokrát organizovaných na sociálnych sieťach, sa dajú vyhrať kupóny online a zadarmo.

Radíme vám, vždy si prečítať podmienky takejto súťaže. Môže byť totiž určená len pre tých, ktorí majú zriadený Paysafecard účet – My Paysafe.

Paysafecard generator na kódy zdarma

Na Paysafecard sú prikrátke aj takzvané generátory kódov. "Pejsejf" karty totiž nie sú zabezpečené len PIN kódmi, ale aj sériovým číslom a ďalšími nástrojmi, ktoré úspešne bránia tomu, aby akékoľvek generátory vôbec mohli fungovať.

Ba čo viac, spoločnosť môže zablokovať transakciu alebo celý účet v prípade, ak existuje podozrenie, že bol ústrižok zaobstaraný v rozpore so Všeobecnými obchodnými podmienkami služby.

Široká ponuka automatov, ruleta i blackjack

Online kasíno Tipsport

TIPSPORT - bonus až 7 777 € + 100 točení

Hrajte špičkové automaty a ďalšie hry v online kasíne Tipsport. Získajte exkluzívny vstupný bonus až 7 777 € plus 100 voľných točení.

KLIKNI TU a začni hrať v Tipsporte

Paysafecard hodnota a cena

Paysafecard karty sú vydávané v mene, ktorou sa platí v danej krajine. V susednej Českej republike sú to koruny, u nás eurá. Hodnoty Paysafecard kupónov sa v rôznych krajinách líšia. Vo vybraných krajinách sú niektoré hodnoty dostupné len online.

 • Na Slovensku si môžete na predajných miestach zakúpiť kupóny v hodnotách 10 €, 25 €, 50 € a 100 €.
 • Online (cez internet) si cez webové sídlo Paysafecard zaobstaráte kupóny v cene od 5 € do 150 €.

U žiadneho z oficiálnych distribútorov alebo online nenájdete Paysafecard kupóny v hodnote nižšej ako 5 eur (napr. 1 €, 5 €).

Ako zistiť Paysafecard zostatok a My Paysafecard zostatok

Pri platbe cez Paysafecard nemusíte minúť všetko naraz. To, čo vám zostane na zakúpenej karte sa stáva zostatkom. Skontrolovať zostatok si môžete priamo na stránke služby TU. Stačí zadať 16-miestny PIN kód, ktorý sa nachádza na výtlačku.

Aktuálny stav na osobnom účte My Paysafe uvidíte bezprostredne po tom, čo sa do konta prihlásite a to v poli ZOSTATOK.

Špičkové automaty a štedré bonusy

Online kasíno DOXXbet

DOXXBET - bonus 10 000 € a 275 free spinov

Kasíno DOXXbet ponúka bonus až 10 000 € a to nie je všetko! Získajte 250 + 25 free spinov, ak pri registrácii zadáte Skaut kód AFF1082.

KLIKNI TU a začni hrať v DOXXbete

Paysafecard registrácia a prihlásenie

Paysafecard platba môže prebehnúť aj bez účtu My Paysafe, no len za predpokladu, že je do 50 eur a obchodník tento druh úhrady akceptuje. Ako aj sama spoločnosť varuje, tak niektoré spoločnosti "môžu vyžadovať registráciu pri všetkých transakciách". To je aj prípad spoločností, ktoré ponúkajú kurzové stávky alebo kasínové hry.

Paysafecard registrácia vám prinesie (najmä) vyššie limity, rýchlejšie platby a lepšiu správu zakúpených kódov. Napríklad, po registrácií už nebudete musieť manuálne zadávať 16-miestny PIN kód, ale transakciu uskutočníte len so svojimi prihlasovacími údajmi.

My Paysafecard účet – podmienky pre jeho založenie

Chcete si otvoriť Paysafe účet? Potom sa ubezpečte, že:

 1. Máte bydlisko na Slovensku
 2. Máte mobilný telefón od slovenského operátora
 3. Máte mobilný telefón, ktorý vie prijímať sms správy
 4. Máte preukaz totožnosti s fotografiou

MyPaysafe Standard vs. MyPaysafe Unlimited

Registráciou My Paysafecard účtu získavate konto so štatútom Standard. Niektoré spoločnosti (menovite, napríklad, NIKÉ) však vyžadujú pre platby účet s vyšším statusom Unlimited. Ten má vyššie limity pre platby i dobíjanie.

Na to, aby mohol byť váš Paysafecard účet upgradnutý na vyšší level, musíte spoločnosti Paysafe poskytnúť:

 1. Kópiu preukazu totožnosti s fotografiou
 2. Kópiu dokumentu od verejného úradu

Dokumentom môže byť, napríklad, účet za elektrinu alebo plyn.

Vstúpte do sveta zábavy a hier

Online kasíno Betor

BETOR - viac ako 100 online automatov

Zaregistrujte sa v online kasíne Betor a zabávajte sa na úžasných automatoch od dodávateľov ako Kajot, Synot, či Apollo.

KLIKNI TU a začni hrať v Betore

Ako dobiť Paysafecard konto

Navýšiť Paysafecard zostatok je možné prostredníctvom zakúpených poukážok. Nabitie prebieha s využitím 16-miestneho PIN kódu na výtlačku. V prípade, že si zakúpite voucher online, suma sa môže ihneď pripísať na konto.

Paysafe upozorňuje, že by ste nemali dobíjať konto prostredníctvom PIN-ov, ktoré boli získané nelegitímne (od neautorizovaných predajcov), pretože tým riskujete zablokovanie konta.

Ako vybrať peniaze z Paysafecard – poplatky

Paysafecard umožňuje spätnú výmenu – vyplatenie peňazí z My Paysafe účtu. Vyberať môžete len na svoj účet v slovenskej banke, ktorého údaje (IBAN a BIC) ste predtým poskytli spoločnosti.

Jednorazový poplatok za spätnú výmenu je 7,50 eur. Nie je preto logicky možné požiadať o výber nižšej čiastky, než je 7,50 eur.

Pre výplatu Paysafecard zostatku odošlite e-mail na info@paysafecard.com, v ktorom uvediete, respektíve nahráte:

VÝBER Z PAYSAFECARD A MY PAYSAFECARD - POŽADOVANÉ INFORMÁCIE A DOKLADY
VÝBER Z PAYSAFECARD KARTY VÝBER Z MY PAYSAFE ÚČTU
Číslo vašej Paysafecard karty Meno a priezvisko
Výšku zostatku na karte E-mailovú adresu
Meno a priezvisko Číslo mobilného telefónu
E-mailovú adresu Kópiu dokladu s fotografiou
Telefónne číslo IBAN a BIC bankového účtu
Kópiu dokladu s fotografiou -
Kópiu Paysafecard karty -
IBAN a BIC bankového účtu -
  Údaje na dokladoch, respektíve ostatných kópiách, musia byť ľahko prečítateľné.

Kde sa dá platiť Paysafecard – Fortuna, Tipsport, Doxxbet, Niké, SynotTip

Prostredníctvom Paysafecards si môžete zakúpiť kredit v spoločnostiach, ktoré prevádzkujú online kasíno alebo kurzové stávky a zahrať si tak na hracích automatoch alebo vsadiť na obľúbeného športovca alebo tím.

Vo Fortune a Tipsporte si dokonca dobijete účet už za 1 €.

Čo platí pre takéto platby?

 1. Dobitie konta je možné len cez vytvorený My Paysafe účet
 2. Vlastník stávkového a MyPaysafe účtu musí byť ten istý
 3. Na MyPaysafe konto sa nedajú vyberať dosiahnuté výhry
 4. V niektorých prípadoch (Niké) je vyžadovaný účet Unlimited
 5. "Čistú" sumu vkladu (s poplatkom) uvidíte ešte pred platbou
PLATBA PAYSAFECARD - LIMITY
PREVÁDZKOVATEĽ LIMITY PRI 1 PLATBE POPLATKY
iFortuna 1 € až 1 000 € 5% zo sumy
Tipsport 1 € až 1 000 € 5% zo sumy
Doxxbet 10 € až 2 000 € 5% zo sumy
Synot Tip 10 € až 1 000 € 5% zo sumy
Niké 5 € až 1 000 € 5% zo sumy

Nie vo všetkých internetových kasínach a online stávkových kanceláriách sa dá dobíjať pomocou Paysafecard. Betor, Eurogold či Kajot Win platby cez túto metódu neumožňujú.

Kde platiť cez Paysafecard online – Fortnite, Steam, Spotify

Zostatok na kupónoch môžete využiť u viacerých známych internetových obchodníkov. V Epic Games na vás čaká Fortnite, v Spotify hudba a v Steame hry od výmyslu sveta. Dá sa očakávať, že počet obchodníkov a webov, ktoré akceptujú platbu cez Paysafe card bude časom narastať.

KDE A ZA ČO ZAPLATIŤ S PAYSAFECARD
Aion BigPoint Deezer Dropzone
Epic Games Gamigo Group Google Play League of Legends
Microsoft Playstation Roblox Runes of Magic
Spotify Steam Wargaming.net XBox

Paysafecard kontakt a podpora Slovensko: Kontaktný formulár, infolinka, email

Spoločnosť Paysafe je možné kontaktovať prostredníctvom formuláru odoslaného z webstránky, na infolinke +35314854501 (12:00 - 17:00, iba v pracovných dňoch) alebo e-mailom na info@paysafecard.com.

Pestrý výber slotov a jackpoty v každej valcovej hre

Synot Tip kasíno - 250 zatočení bez rizika

SYNOT TIP - bonus až 10 000 € a 250 zatočení

Online kasíno SYNOT TIP ponúka vstupné bonusy až do 10 000 € a 250 zatočení úplne bez rizika.

KLIKNI TU a začni hrať v SYNOT TIPe

Paysafecard Slovensko – otázky a odpovede (FAQ)

Na úplný záver tu máme pre vás odpovede na niektoré často sa opakujúce otázky vo vzťahu ku platobnej metóde Paysafecard. Všetky informácie o tomto platobnom nástroji vždy nájdete na stránke paysafecard.com/sk.

1️⃣ Ako sa dajú získať Paysafecard kódy zadarmo?

Najjednoduchším a najbezpečnejším spôsobom, ako sa dopracovať ku free Paysafecard kódom zadarmo je vyhrať ich v súťaži. Sledujte preto stránky Paysafecards na sociálnych sieťach, aby vám žiadna takáto súťaž neutiekla.

2️⃣ Ako kúpiť Paysafe cez sms?

Spoločnosť Paysafe momentálne nemá na Slovensku predajného partnera, prostredníctvom ktorého by bolo možné zakúpiť Paysafecard code cez sms správu z mobilného telefónu.

3️⃣ Je pri kúpe Paysafe platba mobilom povolená?

Nie, nie je. Na niektorých Paysafe predajných miestach sa za výtlačok dá zaplatiť len v hotovosti, preto si so sebou nezabudnite priniesť dostatočnú sumu na pokrytie ceny voucheru.

4️⃣ Ktoré online casino akceptuje Paysafecard?

V súčasnosti môžete Paysafecard využiť na dobitie účtu v internetových kasínach Tipsport, Fortuna, Doxxbet alebo Niké. Meno hráčskeho a Paysafe účtu by sa mali zhodovať, v opačnom prípade sa platba nepodarí.

5️⃣ Môžem kúpiť Paysafecard kupóny na čerpacích staniciach Shell?

Nie, Shell nie je predajným partnerom pre Paysafe na Slovensku. Zoznam predajných partnerov nájdete tu.

18+ Hazardné hry predstavujú riziko finančných strát a vzniku závislosti. Hrajte zodpovedne a pre zábavu! Využitie bonusov je podmienené registráciou - informácie tu.

SÚVISIACE ČLÁNKY

Peniaze za registráciu na vás čakajú vo vybraných slovenských online kasínach

Peniaze za registráciu zadarmo na účet

Získajte peniaze za registráciu účtu v online casine. Použite svoje peniaze zadarmo v hre a získajte takto ešte viac a to všetko bez...

Fortuna online casino dobíjací Fortuna kupón

Kde kúpiť dobíjací kupón Fortuna online a cez SMS 2024

Existuje niekoľko spôsobov, ako kúpiť Fortuna kupón.✅ Vo forme lístku ho predáva Slovnaft, GG Tabak i GECO. Okrem toho si ho však kúpite aj...

Tipsport SMS platba

Ako dobiť kredit cez sms v Tipsporte: Podmienky, poplatky, limity

Dobite si kredit na konto v Tipsporte odoslaním rýchlej SMS platby. Ako na vklad pomocou SMS správy? Pozrite si návod, limity a poplatky.