Odmena za registráciu: 5 €, 7 €, 10 € či 20 € za účet

Využite všetky BONUSY A FREE SPINY

Online kasíno Fortuna

Bonus 444 free spinov

ZAČNI HRAŤ
Online kasíno Tipsport

Bonus až 7 777 € + 100 spinov

ZAČNI HRAŤ
Online kasíno SYNOT TIP

Bonus až 10 000 € + 250 free spinov

ZAČNI HRAŤ
18+ Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a ich nadmerné hranie spôsobuje riziko vzniku závislosti.

Ukážeme vám legálny a fungujúci spôsob, ako získať 5 € alebo 10 € za registráciu a to bez toho, aby to stálo čo i len jeden cent z vašich prostriedkov.

Zoberte si svojich 5 € alebo 10 € za registráciu Foto: Shutterstock

Rýchle peniaze – cez internet (online), na účet

Ste neustále bombardovaní reklamami sľubujúce rýchle, jednoduché až priam zázračné zbohatnutie, aby ste napokon zistili, že je všetko inak? Našťastie, stále existujú legálne, férové a overené spôsoby, ako sa dopracovať ku rýchlym peniazom cez internet a to bez vášho vlastného vkladu.

Na Slovensku už niekoľko rokov pôsobia spoločnosti, ktoré môžete poznať ako sponzorov športových súťaží alebo klubov. Tieto spoločnosti, držitelia licencií, pôsobia aj vo virtuálnom priestore. A viaceré ponúkajú to, pre čo sa zaužívalo označenie bonus za registráciu - prémiu iba za založenie účtu.

Pre takýto bonus platí nasledovné:

 1. Pridelenie prémie je podmienené len dokončením registrácie
 2. Bonus alebo bonusy nevyžadujú žiadny váš peňažný vklad
 3. Registrácia i neskoršie vedenie účtu sú bezplatné (zadarmo)
 4. Na odmeny máte nárok po registrácii cez mobil, tablet i PC
 5. U každého prevádzkovateľa môžete čerpať bonus iba 1-krát

Ktoré spoločnosti s platnou licenciou od regulačného orgánu vás odmenia iba za účet?

PREVÁDZKOVATEĽ BONUS REGISTRÁCIA
Fortuna 4,40 € OTVORIŤ SI ÚČET
Tipsport 10 € OTVORIŤ SI ÚČET
Doxxbet 2,50 € až 10,50 € OTVORIŤ SI ÚČET
Niké 5 € OTVORIŤ SI ÚČET

Zadarmo peniaze na účet – ako to funguje

Každý z prevádzkovateľov zo skupiny vyššie pripisuje svoj registračný bonus vo forme voľných stávok nazývaných free spiny. Kým za bežných okolností za stávky musíte zaplatiť z vlastných prostriedkov, pri registračných bonusoch táto povinnosť krátkodobo prechádza na prevádzkovateľa.

Všetky výhry z týchto voľných stávok sa pripíšu na váš stávkový účet a nezostávajú v kasínu. Výhry z voľných stávok vám Fortuna, Doxxbet aj Niké pridajú medzi reálne peniaze, čo je označenie pre prostriedky, na ktoré sa nevzťahujú žiadne obmedzenia, vrátane výberových.

Ak by sme si to teda mali celé zhrnúť: ak chcete zadarmo peniaze, stačí splniť dve podmienky – dokončiť registráciu a použiť voľné stávky, ktoré vám spoločnosti bezplatne poskytnú ako odmenu za založenie stávkového účtu. Vklad teraz, ako ani neskôr, nie je potrebný (no ani zakázaný).

Skoro 5€ za registráciu - odmena od Fortuny

30. ročník najvyššej futbalovej súťaže na Slovensku (sezóna 2022/2023) mal oficiálne označenie ako Fortuna liga, pretože jej hlavným partnerom bola spoločnosť Fortuna. Táto istá Fortuna garantuje novým hráčom, že im po registrácii pripíše 4,40 € v 44 voľných free spinoch. Bez vkladu a zadarmo.

Na vás je len rozhodnúť sa, na akých hrách chcete tieto voľné stávky použiť. Na výber máte doslova z niekoľkých tuctov hier, vami zvolený titul však musí byť od niektorého z autorov Adell, Apollo alebo Kajot Games (medzi top hry výrobcov patria 5 Stones, Midnight Fruits 81 a Super Joker 40). Platnosť stávok zadarmo je 7 dní.

Ako sme už prezradili skôr, tak všetky vaše výhry z hrania pripíše Fortuna medzi reálne peniaze. Tie sú vyberateľné, respektíve sa dajú použiť podľa vášho uváženia na akomkoľvek z produktov spoločnosti. Chcete si zotrieť niektorý žreb od Fortuny a vyhrať možno až desiatky tisíc eur? Môžete.

Zaregistruj sa teraz v online kasíne Fortuna

10 € za registráciu – za 10 eur free spiny od Tipsportu

Spoločnosť TIPSPORT SK bola alebo aj stále je spätá s hokejovými súťažami v susednom Česku a na Slovensku. 10€ za registráciu dostanete na účet vo forme 100 free spinov (voľných stávok), pričom na oplátku nepožaduje prevádzkovateľ, samozrejme, žiadne dobitie konta.

Stovku voľných stávok môžete použiť na jednej zo štyroch hier a to sú 6 Fruits, Fruit Awards, Fruiti alebo Joker 40 (najpopulárnejšou hrou spomedzi kvarteta je jednoznačne Fruit Awards). Autorom hier je český výrobca SYNOT Games. Všetky výhry sa pripíšu na vaše konto ako bonusové zostatky.

Bonusové zostatky nie sú reálnymi peniazmi, ale môžu sa nimi stať. A to tak, že stavíte 10-násobok ich hodnoty na iných hrách, než sú ruleta, blackjack alebo Platýnko. Napríklad, ak vyhráte 15 €, musíte staviť 150 €. Všetko však musíte stihnúť počas 3 dní odkedy ste vyzdvihli voľné stávky.

Zaregistruj sa teraz v online kasíne Tipsport

5 eur za registráciu – návod, ako získať 7€ za registráciu či ešte viac

Doxxbet možno poznáte z reklám alebo z príspevkov slovenského MMA zápasníka Attilu Végha. Ak sa rozhodnete stať sa členom Doxxbetu a úspešne absolvujete všetky kroky registračného procesu, potom vás s určitosťou neminie bonus 50 free spinov zadarmo v hodnote až 5 €.

Chcete viac? Poznáme riešenie. V prípade, že počas svojej registrácie využijete náš Skaut kód AFF1082, Doxxbet vám pripíše extra 25 fríspinov plus 3 € freebet do stávkovej kancelárie. Kód je potrebné uviesť v prvom formulári, nedá sa pridať spätne. S jeho využitím sa nespájajú žiadne skryté podmienky.

Bez ohľadu na to, koľko spinov dostanete, dajú sa použiť iba na hrách Berry Berry Bonanza, Royal Respin Deluxe, Gem Heat, Blazing Bells, Blue Wizard, Book of King, Egyptian Emeralds, Stallion Strike, Better Wilds, Lucky Emeralds, Shields of Rome alebo Legend of Hydra.

POZOR! Len v prípade, že si zahráte hru Gem Heat, Blazing Bells, Blue Wizard, Book of King, Egyptian Emeralds, Stallion Strike, Lucky Emeralds, Shields of Rome alebo Legend of Hydra je hodnota každej voľnej stávky 0,10 €. Pri ostatných hrách je to 0,09 € alebo 0,05 €. S nižšou hodnotou stávky sa znižujú aj eventuálne výhry.

Voľné spiny majú platnosť luxusných 30 dní, ba čo viac, všetky výhry sa pripíšu priamo medzi skutočné peniaze. Chcete si za ne staviť na Mixed Martial Arts (MMA) alebo vyskúšať virtuálne hry? Doxxbet vám v tom určite nebude brániť.

Zaregistruj sa teraz v online kasíne DOXXbet

Bonus za registráciu 5€ - za Niké účet

Spoločnosť NIKÉ je titulárnym partnerom najvyššej futbalovej súťaže pre sezónu 2023/2024. Je to však aj prevádzkovateľ s vlastným bonusom za registráciu. Do 24 hodín od dokončenia prihlasovacieho procesu dostanete 50 free spinov v hodnote 5 €, zadarmo a bez nutnosti vkladu.

Svoje voľné stávky musíte použiť počas 7 dní, inak natrvalo prepadnú. A to na niektorej z hier od výrobcu Red Tiger – medzi tie najpopulárnejšie radíme tituly ako Five Star, Treasure Mine alebo Devil's Number. Všetky výhry skončia na vašom Niké konto medzi reálnymi peniazmi.

Získajte 50 free spinov od Niké zadarmo Foto: Niké

Odmena za účet – ostatní prevádzkovatelia

Na Slovensku pôsobia aj ďalší prevádzkovatelia, avšak žiadny z nich vás neodmení iba za účet, bez vkladu. U viacerých však nájdeme viaceré zaujímavé prémie po registrácii:

 • 25 € od SynotTipu – urobte 250 zatočení so stávkou 0,10 € na kolo za vlastné peniaze (spolu za 25 €) a Synot Tip vám pripíše 25 € v reálnych peniazoch a všetky výhry z 250 zatočení vám zostávajú – ZÍSKAJTE TENTO BONUS
 • 4,14 € od KajotWinu – urobte 10 zatočení so stávkou 0,10 € na kolo a bez ohľadu na výsledok týchto zatočení vám prevádzkovateľ pripíše 207 free spinov v hodnote 4,14 € na ktorúkoľvek hru od Kajot Games s tým, že výhry vám zostávajú – ČERPAJTE TENTO BONUS
 • 6 € od EuroGoldu – vložte 10 € na účet, stavte 10 € na hrách okrem blackjacku či rulety a dostanete 300 free spinov v hodnote 6 € na hru Respin Joker 81, pričom všetky výhry sa pripíšu medzi reálne peniaze – VYUŽITE TENTO BONUS

20€ za registráciu | 30€ za registráciu | 50€ za registráciu – aktuálna situácia

Pôsobí na slovenskom trhu prevádzkovateľ s licenciou, ktorý by vám iba za registráciu a bez nutnosti vkladu pripísal voľné stávky (free spiny) v hodnote 20 eur, 30 eur alebo 50 eur? Nie, žiadny taký nie je a nevieme, či sa niekedy taký objaví.

Každopádne, svoje voľné stávky z registrácie môžete s trochou šťastia premeniť na 50 € alebo aj ešte viac, čím napokon skutočne dostanete svojich 50 eur za registráciu. Dlhodobo dostupný bonus v tejto výške je však aktuálne nedostupný.

Tipsport 50€ za registráciu – registračný bonus

Stávková kancelária Tipsport skutočne pripisuje 50 € za registráciu. Bez vkladu. A to v Netoch, ktoré sa dajú použiť na stávky na tikety (nie však na hranie hier) namiesto reálnych peňazí.

Bonus je však dostupný spravidla len niekoľko týždňov v roku počas veľkých športových či spoločenských udalostí (napríklad voľby, športové MS). V iné mesiace dostanete po registrácii 20 € v Netoch.

Nedá sa povedať to, či a kedy dôjde k navýšeniu tohto bonusu.

Tipsport 20 eur za registráciu v Netoch Foto: Tipsport

10 € za registráciu mobilné kasíno

Nezáleží na tom, cez aké zariadenie si vytvoríte svoj stávkový účet. Registrácia cez stolný počítač, notebook, mobilný telefón, tablet i na pobočke má rovnakú váhu. Po založení účtu máte nárok na identický bonus, ani vyšší a ani nižší.

Je preto iba na vás, ktoré zariadenie použijete pri registrácii.

VYZDVIHNITE SI BONUS KU VKLADU A FREE SPINY
Fortuna Bonus až 444 free spinov ZAČNI HRAŤ
SYNOT TIP Bonusy až 10 000 € + 250 zatočení bez rizika ZAČNI HRAŤ
Tipsport Bonus až 7 777 € + 100 voľných zatočení ZAČNI HRAŤ
DOXXbet Bonus až 10 000 € + 250 točení zdarma ZAČNI HRAŤ
Kajotwin Bonus až 2 007 € + 207 free spinov ZAČNI HRAŤ
Eurogold Bonus až 10 000 € + 800 free spinov ZAČNI HRAŤ
18+ Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a ich nadmerné hranie spôsobuje riziko vzniku závislosti.

Odmena za registráciu: 9,6/10

 • Početnosť: Odmeny ponúkajú viacerí prevádzkovatelia s licenciou
 • Podmienky: Stačí dokončiť registráciu, vklad nie je potrebný
 • Šanca na výhru: Pravdepodobnosť výhry peňazí je veľmi vysoká

18+ Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a ich nadmerné hranie spôsobuje riziko vzniku závislosti. Hrajte zodpovedne a pre zábavu! Využitie bonusov je podmienené registráciou - informácie tu.

SÚVISIACE ČLÁNKY

Získajte bonus bez vkladu dnes

Casino online SK: Bonus bez vkladu dnes【FEBRUÁR 2024】

Aký bonus bez vkladu dnes (no deposit bonus dnes) má pre vás slovenské online casino? ⭐ A čo casino bonus bez vkladu zvykne obsahovať?

Paysafecard - Bezpečná platba kupónom na internete

Kde kúpiť Paysafecard kódy - Predajné miesta, online, sms, paušál

Kde kúpite Paysafecard kupóny s PIN kódom a kde nimi následne zaplatíte? 🎟️ Je možné získať Paysafe card aj zadarmo? A je My Paysafe účet...

Zotrite si žreby vo Fortune

Stieracie žreby - kde kupovať a ako nájsť výherný žreb?

Ktoré stieracie žreby vyhrávajú najčastejšie? Kde sa dajú výherné žreby kúpiť? A je možné žreb aj darovať? Aj na toto poznáme odpovede.